Coco Dive - nurkowanie dla Ciebie

Coco | Kontakt

Kurs nurkowania PADI Rescue Diver

Coco Dive - Nurkowanie
Nurkowanie Kurs PADI Rescue Diver

Kurs nurkowania PADI Rescue Diver

Na tym kursie nauczymy cię umiejętności nurka ratownika. Nauczysz się udzielać pomocy sobie i innym podczas sytuacji awaryjnych w nurkowaniu. Dzięki zdobyciu nowych doświadczeń i umiejętności ratowniczych staniesz się bezpieczniejszym nurkiem i poszukiwanym partnerem. Stopień Nurka Ratownika PADI Rescue Diver to prestiżowe i cenione osiągnięcie. Polecamy każdemu ukończenie tego wartościowego kursu jak najszybciej .

Kurs nurkowania PADI Rescue Diver (Nurek Ratownik)

Kurs PADI Nurka Ratownika jest ważnym i podstawowym krokiem, dla każdego płetwonurka, który chce rozwinąć swoje umiejętności poza poziom typowego nurkowania rekreacyjnego. Ukończenie kursu PADI Nurka Ratownika jest pierwszym wymaganiem stawianym podczas kursu PADI Divemaster (Mistrz Nurkowania).

Kurs PADI Rescue Diver (Nurek Ratownik) jest przeznaczony dla osób, które chcą rozwinąć konieczną wiedzę oraz umiejętności dla przeprowadzania efektywnych akcji ratunkowych oraz przy takich asystować, radzenia sobie z wypadkami nurkowymi, udzielania pierwszej pomocy oraz które, zamierzają uzyskać tytuł PADI Master Scuba Diver.

Warunkiem wstępnym na kurs PADI Rescue Diver jest posiadanie certyfikatu PADI Advanced Open Water Diver lub uprawnień równoważnych. Minimalny wiek: 15 lat. Musisz również ukończyć kurs z zakresu pierwszej pomocy, polecny jest kurs Emergency First Response.

Czas trwania szkolenia nurkowego:
  • 5 sesji na wodach otwartych
  • 5 sesji teoretycznych

W Coco Dive wszystkie zajęcia teoretyczne i praktyczne scenariusze szkoleniowe są prowadzone przez zawodowych instruktorów nurkowania PADI. Podczas kursu nasi instruktorzy zadbają o profesjonalne i skuteczne przekazanie wiedzy z zakresu ratownictwa. Jednocześnie w Coco nurkowanie jest zawsze przyjemną formą spędzania wolnego czasu.

Kursy nurkowe dla początkujących Kursy nurkowe zaawansowane
Termin Zapisy
Cena Termin
Zapisy
Cena
28.10.2014 Kurs PADI OWD
1299zł 14.07.2014 Specjalizacja Nitrox
350zł
28.10.2014 Kurs PADI Scuba Diver
 699zł  13-14.09.2014 Kurs PADI AOWD 799zł
23.09.2014 Wieczór nurkowy 199zł 04-05.10.2014
Kurs PADI RESCUE DIVER
 999zł
Zapisy i informacje: (61) 865 82 79, 503-444-941, info@cocodive.pl

Nurkowanie na próbę Nurkowanie na próbę PADI Discover Scuba DivingJeśli chcesz spróbować nurkowania to dobrze trafiłeś. Specjalizujemy się w programach nurkowych kierowanych do osób, które chciałby po raz pierwszy odkryć podwodny świat. Dbamy o wysoką jakość i zadowolenie naszych klientów. Naszym celem jest, aby programy "Odkryj nurkowanie w akwalungu" były zawsze wspaniałym przeżyciem dla każdego uczestnika. Z nami każda chwila pod wodą jest niezwykła.

Kurs nurkowania dla początkujących Kurs nurkowania PADINa tym kursie nauczymy Cię nurkować. Jest to najpopularniejszy kurs nurkowania na świecie. Kurs PADI OWD to nauka nurkowania od podstaw. Szybko zdobędziesz wiedzę i umiejętności praktyczne potrzebne do samodzielnego nurkowania. Otrzymasz międzynarodowy certyfikat nurka, potwierdzający Twoje umiejętności. Kurs PADI OWD to Twoja przepustka do nurkowania w Polsce i na całym świecie...

Kurs PADI Advanced Open Water Diver Kolejny krok nurkowy. Nurkowanie w ramach kursu AOWD pozwala certyfikowanym nurkom na odkrywanie nowych zainteresowań w nurkowaniu. Jest to kurs nurkowy, na którym zdobędziesz nowe umiejętności i dodatkowe doświadczenie. To ty decydujesz jakie nurkowania szkoleniowe wybierzesz. Kurs Advanced Open Water Diver to przede wszystkim nurkowanie i nie ma tu żadnego egzaminu....

Nauka nurkowania - odpowiedzi na pytania Nurkowanie na próbę PADI Discover Scuba DivingJeśli chciałbyś rozpocząć nurkowanie to na pewno masz do nas wiele pytań. Przygotowaliśmy dla Ciebie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania przez kandydatów na nurków. Są to prawdziwe pytania, które zadawali nam uczestnicy naszych kursów nurkowania zanim rozpoczęli nurkowanie. Mamy nadzieję, że tutaj znajdziesz większość odpowiedzi...

Coco | Kontakt © 2005-2014 Coco Dive Poznań ul. Droga Dębińska 10c, Basen AWF tel. (61) 865 82 79, kom. 503 444 941,