Coco Dive - nurkowanie dla Ciebie

Coco | Kontakt

Kurs nurkowania PADI Rescue Diver

Coco Dive - Nurkowanie
Nurkowanie Kurs PADI Rescue Diver

Kurs nurkowania PADI Rescue Diver

Na tym kursie nauczymy cię umiejętności nurka ratownika. Nauczysz się udzielać pomocy sobie i innym podczas sytuacji awaryjnych w nurkowaniu. Dzięki zdobyciu nowych doświadczeń i umiejętności ratowniczych staniesz się bezpieczniejszym nurkiem i poszukiwanym partnerem. Stopień Nurka Ratownika PADI Rescue Diver to prestiżowe i cenione osiągnięcie. Polecamy każdemu ukończenie tego wartościowego kursu jak najszybciej .

Kurs nurkowania PADI Rescue Diver (Nurek Ratownik)

Kurs PADI Nurka Ratownika jest ważnym i podstawowym krokiem, dla każdego płetwonurka, który chce rozwinąć swoje umiejętności poza poziom typowego nurkowania rekreacyjnego. Ukończenie kursu PADI Nurka Ratownika jest pierwszym wymaganiem stawianym podczas kursu PADI Divemaster (Mistrz Nurkowania).

Kurs PADI Rescue Diver (Nurek Ratownik) jest przeznaczony dla osób, które chcą rozwinąć konieczną wiedzę oraz umiejętności dla przeprowadzania efektywnych akcji ratunkowych oraz przy takich asystować, radzenia sobie z wypadkami nurkowymi, udzielania pierwszej pomocy oraz które, zamierzają uzyskać tytuł PADI Master Scuba Diver.

Warunkiem wstępnym na kurs PADI Rescue Diver jest posiadanie certyfikatu PADI Advanced Open Water Diver lub uprawnień równoważnych. Minimalny wiek: 15 lat. Musisz również ukończyć kurs z zakresu pierwszej pomocy, polecny jest kurs Emergency First Response.

Czas trwania szkolenia nurkowego:
  • 5 sesji na wodach otwartych
  • 5 sesji teoretycznych

W Coco Dive wszystkie zajęcia teoretyczne i praktyczne scenariusze szkoleniowe są prowadzone przez zawodowych instruktorów nurkowania PADI. Podczas kursu nasi instruktorzy zadbają o profesjonalne i skuteczne przekazanie wiedzy z zakresu ratownictwa. Jednocześnie w Coco nurkowanie jest zawsze przyjemną formą spędzania wolnego czasu.

Kursy nurkowe dla początkujących Kursy nurkowe zaawansowane
Termin Zapisy
Cena Termin
Zapisy
Cena
03.03.2015

Kurs PADI OWD

1549zł 16.12.2014

EFR

490zł
03.03.2015
Kurs PADI Scuba Diver

 949zł Wrzesień 2015 Kurs PADI RESCUE DIVER
1249zł
03.03.2015

Wieczór nurkowy

199zł Luty 2015
Specjalizacja Nitrox

450zł
Termin indywidualny-min.
4 osoby

Kurs PADI OWD, początek w Polsce, dokończenie w Egipcie

699zł +170€ + koszt wycieczki
Termin indywidualny-min. 4 osoby Kurs  PADI AOWD w Egipcie

190€ + koszt wycieczki
 Kurs indywidualny
 Kurs PADI OWD
 Koszt całkowity 1999zł

Kursy specjalizacyjne PADI w Egipcie

Nitrox,
Deep Diver
125€
 170€

Cały czas trwa nabór na kurs PADI OWD

 Kurs PADI OWD 1529zł 17.02-24.02.2015
I termin
Egipt- Dahab

Cena od osoby 1960 zł
 

Basen klubowy Wtorek

Basen AWF godzina 20.00
30zł 24.02-03.03.2015
II termin
Egipt- Dahab
Cena od osoby 1960 zł
Basen klubowy Piątek Termy Maltańskie godzina 19.30 (basen- głębokość 5m) 40zł      
Ceny kursów zawierają (kurs PADI + certyfikat PADI + materiały szkoleniowe)
Zapisy i informacje: (61) 865 82 79, 503-444-941, karolina@cocodive.pl 607 365 277, jarekdive@wp.pl

Nurkowanie na próbę Nurkowanie na próbę PADI Discover Scuba DivingJeśli chcesz spróbować nurkowania to dobrze trafiłeś. Specjalizujemy się w programach nurkowych kierowanych do osób, które chciałby po raz pierwszy odkryć podwodny świat. Dbamy o wysoką jakość i zadowolenie naszych klientów. Naszym celem jest, aby programy "Odkryj nurkowanie w akwalungu" były zawsze wspaniałym przeżyciem dla każdego uczestnika. Z nami każda chwila pod wodą jest niezwykła.

Kurs nurkowania dla początkujących Kurs nurkowania PADINa tym kursie nauczymy Cię nurkować. Jest to najpopularniejszy kurs nurkowania na świecie. Kurs PADI OWD to nauka nurkowania od podstaw. Szybko zdobędziesz wiedzę i umiejętności praktyczne potrzebne do samodzielnego nurkowania. Otrzymasz międzynarodowy certyfikat nurka, potwierdzający Twoje umiejętności. Kurs PADI OWD to Twoja przepustka do nurkowania w Polsce i na całym świecie...

Kurs PADI Advanced Open Water Diver Kolejny krok nurkowy. Nurkowanie w ramach kursu AOWD pozwala certyfikowanym nurkom na odkrywanie nowych zainteresowań w nurkowaniu. Jest to kurs nurkowy, na którym zdobędziesz nowe umiejętności i dodatkowe doświadczenie. To ty decydujesz jakie nurkowania szkoleniowe wybierzesz. Kurs Advanced Open Water Diver to przede wszystkim nurkowanie i nie ma tu żadnego egzaminu....

Nauka nurkowania - odpowiedzi na pytania Nurkowanie na próbę PADI Discover Scuba DivingJeśli chciałbyś rozpocząć nurkowanie to na pewno masz do nas wiele pytań. Przygotowaliśmy dla Ciebie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania przez kandydatów na nurków. Są to prawdziwe pytania, które zadawali nam uczestnicy naszych kursów nurkowania zanim rozpoczęli nurkowanie. Mamy nadzieję, że tutaj znajdziesz większość odpowiedzi...

Coco | Kontakt © 2005-2014 Coco Dive Poznań ul. Droga Dębińska 10c, Basen AWF tel. (61) 865 82 79, kom. 503 444 941,